Budujemy domy

Drewniane domy całoroczne

Realizujemy zarówno projekty domów mieszkalnych jak i tych przeznaczonych na agroturystykę oraz pensjonaty, w których przewidziano kilka wygodnych pokoi oraz oddzielnych łazienek. Wewnątrz znajdzie się miejsce na szatnię, spiżarnię, a nawet saunę. Projektując nasze całoroczne domy z bali inspirujemy się tradycyjnymi chatami mazurskimi oraz kurpiowskimi, które wspaniale prezentują się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Współpracujemy także z uznanymi projektantami tworzącymi rozwiązania, które spełniają oczekiwania wielbicieli przytulnych oraz innowacyjnych koncepcji architektonicznych.

Oferowane przez nas domy drewniane całoroczne wykonujemy z trwałych oraz odpornych na zmienne warunki atmosferyczne materiałów zapewniających konstrukcji długotrwałą żywotność. Budowa domów całorocznych zajmuje zaledwie kilka miesięcy, a składanie niezbędnych prefabrykatów tylko kilka dni.

Domy z drewna całoroczne pod klucz

Wśród realizowanych przez nas całorocznych domów z drewna znajdują się też nowoczesne konstrukcje wykorzystujące, oprócz drewna, również materiały takie, jak szkło. Dla wszystkich, którym zależy na szybkim wprowadzeniu się do wymarzonego domu, tworzymy domy z bali pod klucz, które posiadają niezbędne instalacje, stolarkę okienną i otworową, podłączoną armaturę oraz są otynkowane. Jako wykonawcy, jesteśmy odpowiedzialni za organizację wszelkich kwestii związanych z zakupem oraz transportem materiałów, a także doglądaniem budowy i kontrolą prac budowlanych. W rezultacie oddajemy do użytku dom drewniany całoroczny, do którego wystarczy wstawić meble, aby móc się wprowadzić.

Całoroczne domy z bala

Własny dom z bali całoroczny to marzenie osób ceniących spokój i kontakt z przyrodą. Pobyt w przytulnym drewnianym domu, z dala od miejskiego zgiełku i w otoczeniu natury jest świetnym sposobem na odpoczynek. Wiele osób decyduje się również na zmianę miejsca zamieszkania na stałe wybierając całoroczne domy drewniane. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii oraz rozwiązań technicznych, mogą one z powodzeniem służyć domownikom niezależnie od pory roku.

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z nami?

Spełnienie marzeń o malowniczej chatce wśród zieleni jest teraz prostsze, niż się wydaje.

Domy całoroczne znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są z wysokiej jakości bali powstających ze starannie osuszonej oraz przygotowanej do obróbki sosny mazurskiej. Istnieje możliwość zastosowania materiału o jasnym, czerwonym bądź zielonym odcieniu – w zależności od indywidualnych potrzeb domowników. Duży wybór projektów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej sprawia, że nasze domy z drewna całoroczne będą odpowiednie zarówno dla par, jak też rodzin z dziećmi. Ich układ wzorowany jest na tradycyjnych rozwiązaniach architektonicznych zakładających umieszczenie strefy otwartej na niższej kondygnacji oraz sypialni i łazienek na górze. Kuchnia łączona jest z salonem tworząc przestrzeń sprzyjającą integracji domowników. Dzięki dużemu zróżnicowaniu powierzchni, każdy z członków rodziny może znaleźć przestrzeń dla siebie.

Domy z bali całoroczne – dlaczego warto?

Użycie naturalnego materiału, jakim jest drewno, gwarantuje wysokie właściwości termoizolacyjne, co w praktyce oznacza niskie koszty ogrzewania w zimie. Domy z drewna można ogrzać za pomocą tych samych systemów grzewczych, które znajdują zastosowanie w przypadku domów murowanych, czyli: pieców gazowych, pieców na paliwa stałe, a także pomp ciepła. Świetnym rozwiązaniem są kominki z płaszczem wodnym, które oprócz funkcji praktycznych, spełniają również funkcję dekoracyjną dodając wnętrzom niezwykłego uroku. Domy z bali doskonale sprawdzają się też w lecie pozwalając na odpoczynek od uciążliwych upałów. Drewno posiada ponadto zdolność samoregulacji wilgotności, co ma niebagatelne znaczenie dla naszego zdrowia. Optymalny mikroklimat wnętrz domów drewnianych to zaleta, jaką docenia coraz więcej osób chcących zadbać o dobre samopoczucie.