Domy z bali pod klucz

Budujemy domy z bali

Domy z bali pod klucz są rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na możliwości szybkiego wprowadzenia się do swojego wymarzonego drewnianego domu. Wystarczy wybrać projekt, ustalić z nami kwestie dotyczące zakresu prac oraz dopełnić niezbędnych formalności, a my dopilnujemy całej reszty.

Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów oraz odpowiednich technologii, oferowane przez nas gotowe domy z drewna pod klucz są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Instalacja pieca centralnego ogrzewania oraz kominków zapewni ciepło podczas chłodnych miesięcy. Drewno, dzięki swoim naturalnym właściwościom, gwarantuje również przyjemny chłód podczas uciążliwych upałów.

Dlaczego warto nam zlecić budowę domu z bali?

Jako wykonawcy jesteśmy odpowiedzialni za pracę podwykonawców oraz specjalistów biorących udział w budowie. Organizujemy również zakupy oraz transport materiałów. Rozwiązujemy też wszelkie problemy pojawiające się podczas realizacji inwestycji. Przyszli mieszkańcy nie muszą więc zajmować się doglądaniem budowy ani kontrolą postępu prac. Otrzymują dom, w którym wykonane są podłogi i sufity, a także tynki, instalacje oraz stolarka okienna i otworowa. Podłączona jest też armatura. Wystarczy tylko wstawić meble, aby móc zacząć mieszkać.

Domy z drewna całoroczne pod klucz

Oferowane przez nas gotowe domy drewniane pod klucz wzorowane są na tradycyjnych chatach mazurskich oraz kurpiowskich. Posiadają zadaszone tarasy, ganki, balkony oraz wygodne pokoje rozmieszczone zarówno na piętrze, jak i parterze. Inspirujemy się tradycyjnymi rozwiązaniami w układzie pomieszczeń, dlatego salon łączymy zazwyczaj z kuchnią, co sprzyja integracji domowników. Nasze domy z bali powstają ze starannie wysuszonego i przygotowanego drewna sosny mazurskiej odznaczającej się bardzo dużą wytrzymałością. Drewno jest naturalnym materiałem posiadającym właściwości samoregulacji wilgotności. Dzięki temu we wnętrzach domów z drewna panuje niepowtarzalny mikroklimat wpływający pozytywnie na zdrowie. Docenia ten fakt coraz więcej osób, które postanawiają mieszkać w domach z drewna przez cały rok. Podjęciu takiej decyzji sprzyja krótki czas budowy wynoszący zazwyczaj tylko kilka miesięcy.

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z nami?

Spełnienie marzeń o malowniczej chatce wśród zieleni jest teraz prostsze, niż się wydaje.

Przy tworzeniu konstrukcji domu drewnianego wyeliminowane są bowiem prace murarskie, które wymuszałyby przerwy technologiczne pomiędzy poszczególnymi etapami budowy. Domy drewniane budujemy również w zimie.

Kompleksowa i profesjonalna realizacja?

Każdy projekt domu z bali pod klucz jest indywidualny i wyjątkowy – dopasowany do potrzeb klienta. Domy z bali są znacznie bardziej ekologiczne niż domy murowane, a ponadto zapewniają większy komfort w użytkowaniu. Wybranie takiego domu jest świetną opcją dla osób, które w krótkim czasie chcą postawić swój wymarzony dom. Innowacyjne projekty domów z bali pod klucz to elegancja połączona z praktycznością. Tego typu budowle charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem. Mimo iż domy budowane z bali kojarzą nam się głównie z drewnianymi chatkami w górach to projektanci w swoich pracach uwzględniają również góralskie motywy oraz elementy współczesnych aranżacji. Możliwości urządzania domów z bala są szerokie.